Педагоги Гніванської ОТГ продовжують навчати дітей бути екосвідомими та енергоощадними

97

16 вересня для педагогів Гніванської ОТГ відбувся тренінг на тему «Екологічне та енергоощадне виховання: теорія і практика» у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Учасниками навчання стали 30 педагогів-представників усіх дошкільних та загальноосвітніх шкіл Гніванської об’єднаної територіальної громади.

Метою проведення навчання є надання інформації та підвищення знань викладачів щодо проведення якісної виховної роботи серед учнів на теми раціонального використання енергоресурсів, демонстрацію економічної вигоди від їх застосування та популяризації дбайливого ставлення до ресурсів нашої планети.

Варто зазначити, що подібний тренінг проводиться уже вдруге для нової групи освітян у Гніванській ОТГ.

Нагадуємо, що протягом 22-28 вересня у м. Гнівань триває Тиждень сталої енергії. Серед запланованих заходів передбачається, що протягом цього тижня педагоги-учаснику тренінгу проведуть виховні години для учнів шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів.

Захід реалізовано у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Реалізацію проекту здійснюють Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».