21 вересня у м. Вінниця відбудеться стартова прес-конференція проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

92

Запрошуємо представників засобів масової інформації на стартову прес-конференцію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

Прес-конференція відбудеться 21 вересня 2018 року о 10:00 у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за адресою м. Вінниця, вул.. Театральна 14.

Проект «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» являється найбільшим проектом за підтримки Європейського Союзу на теренах Вінницької області, який реалізовується у м. Гнівань у сфері енергоефективності. Загальний бюджет проекту складає 970,913.00євро. Реалізація проекту запланована протягом 2018-2021 років.

Загальною метою проекту є впровадження сталої енергетичної політики міста Гнівань шляхом реалізації передбачених у «Плані дій сталого енергетичного розвитку до 2020 року м. Гнівань» енергоефективних заходів для муніципального, житлового, промислового, бізнесового секторів.

 

В рамках проекту передбачено реалізацію низки заходів, які формують такі головні компоненти:

– комплексна термомодернізація 4-х муніципальних закладів освіти м.Гнівань;

– створення та налагодження роботи відділу енергоменеджменту Гніванської міської ради;

– створення і налагодження роботи Муніципального фонду енергоефективності м.Гнівань;

– проведення інформаційно-навчальних заходів на теми впровадження енергоефективних заходів у всіх секторах м.Гнівань.

 

За довідками звертайтесь до комунікаційного експерта проекту Анастасії Ланової

(+38-093-347-10-07, [email protected]).