Сьогодні відбулася зустріч між Головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком та засновником і керівником Національного Конгресу Українців Молдови (м. Кишинів) Дмитром Лекарцевим

57

В ході бесіди обговорювалися шляхи налагодження співпраці, метою якої є реалізація одного із ключових суспільних запитів як в Україні так і у Молдові – інтеграція у Європейський Союз.
Обговорено наміри створити дієві майданчики для багатосторонньої співпраці на рівні представників територіальних громад Молдови, України, Румунії, а також Польщі.
Важливим результатом зустрічі є усвідомлення того, що спільнота Єврорегіону «Дністер» та Національного Конгресу Українців Молдови сповідують спільні цінності і прагнення, що полягають у розвитку просвітницької діяльності, підвищенні рівня добробуту та досягненні високих стандартів громадянського суспільства в Україні і Молдові.
Таким чином, домовлено про укладання Договору про співробітництво між обома організаціями, який буде підписано делегацією Єврорегіону «Дністер» у стінах Національного Конгресу Українців Молдови наступного тижня у м. Кишинів.