«Невидані дипломи»: у Кишиневі відкрилася виставка про долі загиблих на війні українських студентів

63

У столиці Молдови Кишиневі відкрилася виставка, на якій представлені історії 40 українських студентів, які загинули у боротьбі за свободу своєї країни.
Виставка під назвою «Невидані дипломи» покликана нагадати світу про війну Росії проти України, що триває, і про ту ціну, яку українці щодня платять у боротьбі за свободу.
«Неможливо не зворушитися побачивши стільки молодих життів, які загинули через нічим не виправдану військову агресію Росії проти України, – сказав Яніс Мажейкс, посол ЄС у Республіці Молдова. – Ці студенти мали мрії, які в результаті були зруйновані. Вони боролися не лише за незалежність своєї країни, а й за європейські цінності».
З 2023 року виставка «Невидані дипломи» була представлена ​​у 24 країнах та пройшла у більш ніж 110 університетах по всьому світу.
У квітні та травні 2024 року ця експозиція демонструватиметься по всій Молдові – в рамках громадських заходів та кількох університетах країни, включаючи Молдовський державний університет, Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо та Кагульський державний університет імені Богдана Петричейку Хашдеу.