У селі Куманівці відродили урожайність угідь завдяки органічному землеробству ТМ “Добродій”

9
28 липня 2021 року делегація Міжнародного агрокластеру «Дністер» перебувала із ознайомчим візитом на фермерському господарстві «Велес АРС», яке очолює Олександр Лисий, що знаходиться в с.Куманівці, Вінницької області.
Склад делегації: голова Єврорегіону “Дністер”, віце-президент Міжнародного агрокластеру “Дністра” Сергій Татусяк, директор Агрокластеру Вадим Мохник, заступник директора Микола Радіонов, директор “Медіа-Центр” Світлана Пустовіт та менеджер з питань регіонального розвитку Віталій Мережко.
Дане підприємство займається вирощуванням зернових, бобових і олійних культур. Більше 5 років користується виключно органо-мінеральними добривами торгової марки «Добродій» і має одні з найкращих врожаї в своєму регіоні.
Під час візиту, було обговорено ряд питань стосовно екологічного стану України та шкідливого впливу хімічних добрив на землеробство. Агрохімікати, пестициди, ГМО-культури поставили під загрозу здоров’я людей. Тому, головним завданням постає інформування суспільства про загрозу хімічних добрив та впровадження альтернативного, органічного землеробства із застосуванням продукції «Добродій». Це продукція, яка є екологічно чистою, захищає навколишнє середовище, сертифікована Органік Стандарт, не містить хімічних сполук та забезпечує високі врожаї.